piątek, 28 lutego 2014

Podkład Paese zamienik Revlon Color Stay? Czy aby na pewno?

Hej i czołem!
Czy Wy też cieszycie się z wiosny? Ja bardzo ale to bardzo bardzo uwielbiam taką pogodę, gdy jest ciepluteńko i śpiewają ptaszki.
A ja w ten piękny dzień przychodzę do Was z recenzją podkładu Paese Long Cover Fluid  jest to podkład Polski dla mnie duży plus. Produkuje go firma Euphora [...] Kraków może niektórym coś ta firma mówi. Jest to podkład kryjący o przedłużonym działaniu. Teraz powiem Wam dlaczego ja akurat kupiłam ten produkt, chciałam kupić podkład marki Piere Rene Skin Balance ale niestety nie dostałam tego najjaśniejszego odcienia ^^ Pani w Naturze powiedziała, ze Oni nie posiadają tego odcienia i trzeba go zamawiać przez internet. Wracając wstąpiłam do osiedlowej drogerii i tam Pani zaproponowała mi podkład Paese.
Producent piszę, że ten podkład ma bogatą kremową konsystencje, doskonale ujednolica koloryt i kryje wszystkie niedoskonałości a dodatkowo posiada formułę bogatą w w wit. A, C i E, D-panthenol oraz masło Shea. No brzmi to naprawdę zachęcająca. A jak się ma to w rzeczywistości?
Podkład ma bogatą konsystencje oraz na 4 kryje niedoskonałości. I może to mylne uczucie ale po codziennym stosowaniu tego podkładu moja cera stała się bardziej nawilżona.
Posiadałam podkład Revlon Color Stay mogę rzec iż, nie jest to zamiennik Revlonu niestety ponieważ Revlon miał też własciwości matujące a podkład Paese nie matuję ani troche! Muszę, używać naprawdę bardzo matującego pudru, i ten efekt nie utrzymuje się długo i muszę walczyć z bibułkami i pudrem. Dla mnie jest to na minus ^^ nadmieniam iż, posiadam cerę mieszaną a stronę tłustej.
Odcien: 00 porcelana (nie jest taki bardzo jasny jak myślałam)
Cena to 27 zł.
Podsumowując: jest to dobry podkład ale na cery suchej lub mieszanej (nie tłustej).

Dodatkowo chcem pokazać Wam próbkę kremu na noc nawilżającego
Użyłam go kilka razy i moją cere dobrze nawilża ale ma specyficzny zapach.


A Wy używaliście tego podkładu? Albo mieliście ten krem dajcie znać.

Buziaczki kochani . Olumka
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz