poniedziałek, 5 marca 2012

No, witajcie i zaczynamy ;)

Hey!
Tak, tam wiem bardzo długo mnie nie było, ale niestety sesja nie po mojej myśli, i nawet nie miałam czasu oglądać tv a co mówić o komputerze. Ale poczyniłam swego czasu kilka zakupów i teraz chciałabym je trochę zrecenzować, bo stosuje je już jakiś czas i mam o nich swoje zdanie [ czasem dobre, lecz zdarzają się buble].

A wiec, zaczynamy :)
Pierwszym produktem [ bardziej narzędziem] do wykonania makijażu są pędzelki z firmy Deni Carte.
Pędzelki zamówiłam ze stronki http://www.korona.bydgoszcz.pl/. Pod wpływem osób które, je bardzo zachwalały. Gdy zobaczyłam jaka jest ich cena to prawie nie padłam [ najtańsze pędzelki].
Z racji tego że, ja do stąd nie używałam za bardzo pędzelków, wiec postanowiłam wypróbować i są cudowne.
Ale od początku omówię każdego z nich po kolei:
Pędzel do różu HB12
Jest to taki skoście ścięty pędzelek do różu lub bronzera. Jego włosie jest bardzo delikatne, a sam pędzelek dobrze dopasowuje się do kształtu policzków. Róż jest super roztarty.
A cena jego to : 5,53 zł.
Pędzel do cieni HE6
Jest to bardzo uniwersalny pędzelek, można go używać do nakładania cieni , a także dobrze się sprawuje przy rozcieraniu tych cieni. Tak samo jak poprzednik jest bardzo mięciutki. Co tu dużo mówić hit mój.
Cena: 3,83 zł.
Pędzel do cieni HE8 
Jest to już typowy pędzelek do nakładania cieni, super zbity ale mięciutki. Gdy nie mogę znaleźć swojego pędzelka do brwi to czasem nim poprawiam sobie brwi jest super.
Cena: 4, 30 zł.

Podsumowanie: Moim zdaniem są to pędzle dobrej jakości, oczywiście nie porównuje ich do pędzli z Sigmy, czy Maestro, ale jest to tania alternatywa dla tych którzy  nie chcą wydawać 70-100zł na pędzle.Również polecałabym osobom początkującym tę pędzle. A do tego w przesyłce dostałam 4 próbki ich podkładów, niestety to nie mój kolor ale może komuś je podaruje.
Trzymacie się cieplutko .
I do wiosny :)

 

2 komentarze:

  1. Te pędzelki są świetne!:)

    Serdecznie zapraszam na nowy post:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Pędzelki są super. Mam jeszcze do pudru i do brwi. ;)

    OdpowiedzUsuń